Nov
03

Novoroční projev prezidenta Miloše Zemana 2015

Zkroucenému kníru se podařilo už teď, s téměř dvouměsíčním předstihem, získat text novoročního projevu, který prezident Miloš Zeman pronese před televizními kamerami a rozhlasovými mikrofony u příležitosti nového roku 2015. Oproti předchozímu vystoupení připravuje Zeman dvě významné změny. Kromě toho, že se vrátí k novoroční tradici (loni k občanům promluvil 26. prosince), bude tentokrát mnohem stručnější. Redakční svačinář Zkrouceného kníru spočítal, že se bude jednat o zdaleka nejkratší novoroční prezidentský projev v historii.

Text projevu si proto můžeme dovolit publikovat v nezkráceném znění.

Spolusráči, vyšukaný kundy, zasraní čuráci, novinářský kreténi, blbečci a debilové, posrankyně a posranci!

Zase jeden zkurvenej rok je v píči. To čumíte, jak to frčí, co, vy hovada? Ani jsme si nestačili mockrát vylejt držky, jen párkrát jsme se poblili nebo pochcali, ti hovadštější z nás dokonce posrali, a už je tady další vymrdanej rok. Určitě jste za minulých posraných 365 zpíčenejch dní zkurvili, co se dalo. No jen ruku na vocasy a na kundy, vy pitomci! Kolikrát vám v roce 2014 hučelo v kládách nebo vám svrběly měchury, když jste se pohoršovali, vy kurvy, nad konáním velkého státníka Vladimira Vladimiroviče nebo jako jebáci kritizovali moji cestu letadlem jediného českého úspěšného podnikatele z krásné Číny, od níž se, vy nýmandi, vy hnoji neinteligentní, máte co učit a kde jsem vám svým nezměrným úsilím zařídil tři nová pracovní místa? Kolikrát jste si honili péra nad články prostitutů z Lihovek – pardon Lidovek –  nebo rozmatlávali hovna kolem vlastních prdelí nad Schwarzenbergovými citáty?

Táhněte do piče, vy buzny. Takovýma zkurvysynama a zkurvydcerama, jako jste vy, si nebudu zesrávat novoroční majestát, takže si jdu dát cigáro a vy se třeba požerte, vy mrdky.

Naserte si!